eselectricrasht : ساخت جنگنده F-18 با فوم، کاغذ و موتور جت [تماشا کنید]

در eselectricrasht مطلب ساخت جنگنده F-18 با فوم، کاغذ و موتور جت [تماشا کنید] مشاهده می کنید

یک یوتیوبر به نام «PeterSripol» به درخواست فالوورهای خود تصمیم به ساخت جنگنده F-18 با استفاده از فوم، کاغذ و موتور واقعی جت گرفت. در نگاه اول فوم و موتور جت با یکدیگر سازگار نیستند و نمی‌توان از آن‌ها در …

The post ساخت جنگنده F-18 با فوم، کاغذ و موتور جت [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : رای پرونده قتل رومینا غیرقطعی است

در eselectricrasht مطلب رای پرونده قتل رومینا غیرقطعی است مشاهده می کنید

طبق اعلام روابط عمومی دادگستری گیلان، محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی ؛ غیر قطعی بوده و رای نهایی را دیوانعالی کشور صادر خواهد نمود.
ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : زمینه‌های سرمایه‌گذاری کلان در حوزه رمزارزها فراهم است

در eselectricrasht مطلب زمینه‌های سرمایه‌گذاری کلان در حوزه رمزارزها فراهم است مشاهده می کنید

در نشست خبری آنلاین «رمز ارزها و اقتصاد ایران، فرصت‌ها و چالش‌ها»، ضمن تحلیل وضعیت صنعت رمز ارزها در جهان و ایران، از محصولات و دستاوردهای یک گروه علمی و پژوهشی ایرانی با نام «آورکلاک» رونمایی شد. در این نشست همچنین از محصولات نرم‌افزاری و دستاوردهای گروه علمی پژوهشی آورکلاک نیز رونمایی شد.

بهزاد قاسمی، بنیان‌گذار گروه آورکلاک و کارشناس حوزه رمز ارز و امنیت سایبری، در این نشست رمز ارزها را بستر مناسبی برای رشد و توسعه‌ی اقتصادی کشور معرفی کرد و افزود: «زمینه‌های سرمایه‌گذاری کلان در این حوزه در ایران فراهم است و کارکردهای صنعت رمزارز را نباید محدود به حوزه استخراج و ماینینگ دانست. در واقع بستر توسعه خدمات و محصولات نرم‌افزاری در دنیای بلاک چین و رمز ارز و ارائه محصولاتی در بازار بین‌المللی، بالاترین ارزش افزوده را برای کشور به همراه داشته است.»

تصمیمات جدید دولت درباره استخراج بیت کوین و رمزارزها

علیرضا جلالیان، کارشناس و تحلیل‌گر دیگر حوزه‌ی رمزارز در زمینه‌ی بازار رمز ارزها در دنیا و ایران گفت: «دیگر امروز رمز ارز، یک فناوری نوظهور کوچک و در حال ارزیابی اولیه نیست، بلکه یک حقیقت پذیرفته شده در سراسر جهان است که حجم بازار 200 میلیارد دلاری در سال آن که به سرعت در حال رشد است، نشان از یک واقعیت جدید اقتصادی در دنیا دارد که نمی‌توان از کنار آن گذشت.»

وی در زمینه‌ی فرصت‌ها و چالش‌های آن افزود: «عدم کنترل دولت‌ها، شفافیت کامل تراکنش‌ها، تشکیل اقتصاد و واحد پولی موازی، کاهش ارزش ارزهای رایج جهانی همچون دلار، استفاده از رمزارزها در معاملات غیرقانونی، تسهیل تجارت، امنیت در نگهداری و تراکنش‌های مرتبط، سرقت رمزارزها و گم شدن آنها، از جمله تهدیدها و فرصت‌های صنعت رو به رشد رمز ارزها در بازار امروز جهانی و ایران است.»

بازار 40 تا 100 میلیون دلاری

بهمن حبیبی، فعال دیگر حوزه بلاک چین و از بنیانگذاران سایت بیتستان نیز با اشاره به بازار ایران و فرصت‌های آن در این زمینه گفت: «پس از قطعی اینترنت کشور در آبان گذشته، 10 درصد از تراکنش‌های جهانی حوزه‌ی رمزارزها در جهان کاسته شد که با احتساب و تخمین معاملاتی که در بازارهای آنلاین ثبت نمی‌شوند، این روند نشان از بازار روزانه 40 تا 100 میلیون دلاری رمزارزها در ایران دارد. پس با بازار بزرگی در کشور و افراد زیادی که در این حوزه فعال هستند طرف هستیم که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت.»

در ادامه‌ی این برنامه، بهزاد قاسمی، ضمن معرفی تیم علمی پژوهشی آورکلاک و تاریخچه‌ی آن، از سه دستاورد این تیم در حوزه‌ی امنیت سایبری و رمز ارز خبر داد. وی تیم آورکلاک (Overclock) را با سابقه‌ی ده ساله در زمینه‌ی امنیت سایبری و رمز ارز و متشکل از 50 نفر از نخبگان دانشگاه‌های مختلف با تجربه‌ی کار با مشاوران بین‌المللی معرفی و افزود: «تیم آورکلاک از سال 88 آغاز به کار کرد که در ادامه با حضور خانم‌های آزاده و شادی منشی‌زاده هسته‌ی اصلی آن شکل گرفت. پس از ارزیابی چالش‌های مختلف حوزه‌ی امنیبت سایبری و رمز ارز، همچون مفقودی رمز ارزها یا سرقت آنها که 5 درصد از بازار بزرگ رمزارزها را تشکیل می‌دهد، موفق به عرضه‌ی استاندارد جدیدی در زمینه‌ی امنیت تراکنش‌های رمزارز و نگهداری آن شدیم. سپس برای اولین بار در جهان موفق به عرضه‌ی نرم‌افزاری به صورت کاملا رایگان به نام «سایبون» Cybon شدیم که مستقل از بستر اجرا یا cross-platform فعالیت می‌کند و امنیت نگهداری و تعاملات با استفاده از رمزارزها را تضمین می‌کند.»

وی از عرضه‌ی عمومی یک توکن اختصاصی برای تامین منابع سایبون به نام «اوکو» (OCCO) نیز خبر داد که قرار است با استفاده از آن زنجیره‌ی استاندارد، نرم‌افزار و سکه‌ی اختصاصی کامل شده و با توجه به مستندات و برنامه‌های تهیه شده، پیش‌بینی می‌شود به عنوان یک توکن موفق، بتواند رایگان بودن استفاده از نرم‌افزار سایبون را تضمین کند. وی همچنین از فعالان این حوزه دعوت کرد تا با بررسی و همکاری در توسعه مستندات و White-Paper، به توسعه‌ی یک اکوسیستم فناورانه در حوزه‌ی رمز ارز در ایران و کسب جایگاه در سطح جهانی با توسعه‌ی محصولات ایرانی کمک کنند.

دستورالعمل استخراج رمزارزها ابلاغ شد

The post زمینه‌های سرمایه‌گذاری کلان در حوزه رمزارزها فراهم است appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : دانلود e-World Tech PHPMaker 2021.0.1 نرم افزار ساخت گزارش php از بانک های اطلاعاتی

در eselectricrasht مطلب دانلود e-World Tech PHPMaker 2021.0.1 نرم افزار ساخت گزارش php از بانک های اطلاعاتی مشاهده می کنید
دانلود e-World Tech PHPMaker

E-World Tech PHP Report Maker یک نرم افزار تخصصی برای تهیه گزارش های دینامیک از پایگاه داده های MySQL, PostgreSQL, Microsoft Access, Microsoft SQL Server and Oracle database میباشد . این نرم افزار با تجمیع اطلاعات جمع آوری شده به صورت جداول کامل از اطلاعات دریافتی آن را به کاربر ارائه میدهد. این نرم افزار بدون نیاز به تنظیمات خاص در سمت سرور یا در سمت کلاینت می تواند با استفاده از تنظمیات ساده ، اطلاعات را گرفته و گزارش … ادامه مطلب …

منتشر شده در پی سی ورلد – دانلود نرم افزار

ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : سید حسن نصرالله درگذشت امیر کویت را تسلیت گفت

در eselectricrasht مطلب سید حسن نصرالله درگذشت امیر کویت را تسلیت گفت مشاهده می کنید
در سایه به سرانجام نرسیدن تلاش‌های مصطفی ادیب برای تشکیل دولت سید حسن نصرالله سخنرانی کرد و در ابتدای سخنرانی خود درگذشت امیر کویت را به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.
ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : اعلام وقوع آتش‌سوزی در یک ناو آمریکایی چند روز پس از وقوع حادثه

در eselectricrasht مطلب اعلام وقوع آتش‌سوزی در یک ناو آمریکایی چند روز پس از وقوع حادثه مشاهده می کنید
ناوگان هفتم نیروی دریایی آمریکا با چند روز تأخیر از وقوع آتش‌سوزی در یک ناو موشک‌انداز و زخمی شدن 13 نفر از خدمه آن خبر داد.
ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : دانلود بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS

در eselectricrasht مطلب دانلود بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS مشاهده می کنید

4.6 / 5 ( 14 امتیاز ) چهار نفر در یکی از مخوف ترین شهرها در حال پرسه زدن هستند، صداهای عجیب و غریبی گهگاه شنیده می شوند، سایه هایی هم که در زیر نور چراغ های خیابان به چشم می خورند با سرعت زیاد به محلی نامعلوم می روند، ترس و وحشت ناخود آگاه …

نوشته دانلود بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand برای کامپیوتر – نسخه CHRONOS اولین بار در دانلود ها – دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال. پدیدار شد.

eselectricrasht : پاسخ احمدی نژاد به آنجلینا جولی

در eselectricrasht مطلب پاسخ احمدی نژاد به آنجلینا جولی مشاهده می کنید

آرمان شرق:محمود احمدی نژاد در واکنش به صحبت هنرمند آمریکائی آنجلینا جولی در خصوص وجود تبعيض ساختاری در جهان درباره تبعیض بنیادین نوشت.

به گزارش آرمان شرق و به نقل از تابناک، محمود احمدی نژاد در پاسخ به صحبت هنرمند آمریکائی آنجلینا جولی در خصوص وجود تبعيض ساختاری در جهان در توییت شخصی خود نوشت:

با صحبت صريح شما درباره وجود تبعيض بنيادين در جهان موافقم. تبعيض، فقر، جنگ و نا امنی محصول مديريت فعلی است. كه بر قدرت طلبی و سلطه جويی استوار است. جامعه انسانی نيازمند احترام، صحبت، همكاری و صداقت است. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهيم كرد.

ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : مدرسه رایگان جف بزوس دانش آموزان را به روش «مونته سوری» آموزش می‌دهد

در eselectricrasht مطلب مدرسه رایگان جف بزوس دانش آموزان را به روش «مونته سوری» آموزش می‌دهد مشاهده می کنید

ثروتمندترین فرد جهان، جف بزوس که با شیوع کرونا با افزایش چشمگیر سرمایه خود مواجه شده، اولین مدرسه پیش دبستانی رایگان خود برای خانواده‌های کم درآمد را در تاریخ ۲۸ مهر ماه در یکی از شهرهای واشنگتن باز می‌کند. بسیاری …

The post مدرسه رایگان جف بزوس دانش آموزان را به روش «مونته سوری» آموزش می‌دهد appeared first on دیجیاتو.

ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir

eselectricrasht : نامجو: اتهام تجاوز را قویا تکذیب می‌کنم

در eselectricrasht مطلب نامجو: اتهام تجاوز را قویا تکذیب می‌کنم مشاهده می کنید

محسن نامجو؛ خواننده با انتشار ویدئویی در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به شایعات اخیر انتساب اتهام تجاوز و آزارجنسی را قویا تکذیب کرد.
ممنون بابت بازدید از سایت eselectricrasht.ir