آيا غرف و دکه هاي مستقر در مجتمع هاي تجاري ملزم به اخذ پروانه کسب مي باشند؟

  با توجه به اينکه دکه ها و غرف مذکور همانند واحدهاي صنفي مستقر در مجتمع ها به فعاليت صنفي اشتغال دارند، مي بايست برابر ضوابط آئين نامه اجرايي ماده ۱۲ قانون نظام صنفي نسبت به اخذ پروانه کسب اقدام نمايند. 

 

بازدید 674 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سوالات متداول

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه

صفحه اول روزنامه ها